O projektowaniu wnętrz, architekturze i nie tylko

  • "Estetycznie i z pomysłem"
  • "Zjawiskowy widok"
Kategorie -> Gospodarka, finanse

Gospodarka, finanse

Doradztwo logistyczne i nie tylko

Optymalizacja łańcucha dostaw
Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej optymalizacji łańcucha dostaw, która skierowana jest do właścicieli firm transportowych, pragnących rozwijać swoją działalność. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i jesteśmy w stanie stworzyć taką logistykę w firmie, dzięki której wszelkie zlecenia będą realizowane sprawniej i efektywniej. Zajmujemy się planowaniem tras, wyborem odpowiednich magazynów, a także wszelkimi kwestiami formalnymi, polecając bardzo szeroki zakres usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Biuro księgowe \"Waliczek\"

Biuro rachunkowe bielsko
Nasza firma zajmuje się doradztwem w kwestiach finansowych. Pomagamy zoptymalizować obciążenia podatkowe, prowadzimy księgi handlowe i podejmujemy się obsługi działu kadr i płac. Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane jest w Bielsku-Białej - dane kontaktowe znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Coworking w Gdyni - wynajmij sobie biurko w Voffice

Biuro Gdynia
Jeśli uprawiasz wolny zawód i męczy Cię praca w samotności, zdecyduj się na skorzystanie z usług Voffice. Oferujemy wirtualne biuro, które pozwoli Ci na prawidłowe prowadzenie księgowości, zapewni stałe porady prawnika oraz pozwoli na wykonywanie własnej pracy wśród innych ludzi. Coworking staje się obecnie coraz bardziej modny. Wynajmij przestrzeń, która pozwoli Ci na skupienie, ale też na spotkania z klientami czy z kontrahentami - dysponujemy bowiem salą konferencyjną. Nasze pomieszczenia znajdują się w centrum Gdyni, w lokalizacji idealnej dla każdego przedsiębiorcy.

Zarządzanie procesami wspólnoty mieszkaniowej

Zarządzanie nieruchomościami
Wielkie miasta najczęściej charakteryzują się wysokimi cenami działek, co zniechęca młodych ludzi do rozpoczęcia budowy. Dlatego właśnie, nieustannie rośnie zainteresowanie mieszkaniami w sporej wielkości apartamentowcach. Kwestią niezwykle potrzebną wówczas, staje się zarządzanie nieruchomościami wykonywane przez K.O.N. Profes.

Biura rachunkowe Częstochowa
Mamy zaszczyt zaproponować Państwu nasze profesjonalne usługi. Biura rachunkowe, takie jak zlokalizowane w Częstochowie Meriitum, mają swoją specyficzną misję. Ich głównym zadaniem jest odciążenie przedsiębiorców z obowiązku regularnego zajmowania się formalnościami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

AP Finanse Sp. z o.o. - dopasowane polisy transportowe

Ubezpieczenia transportowe
Przewoźnicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, z jakim rodzajem ryzyk spotykają się w trakcie realizacji codziennych zadań. Ubezpieczenia transportowe, które oferujemy jako jeden z gotowych produktów finansowych przygotowanych przez ekspertów AP Finanse Sp. z o.o., są doskonałym zabezpieczeniem prowadzonej przez Państwa działalności. Przede wszystkim produkty te wyróżniają się szerokim parasolem ochronnym - to pozwoli uzyskać wsparcie finansowe w licznych sytuacjach wymagających pokrycia kosztów zaistniałych szkód.

Usługi księgowe

Biuro księgowe Warszawa
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Was odpowiednie rozwiązania, pozwalające na prowadzenie w Waszych przedsiębiorstwach zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa dokumentacji i akt księgowych. Nasze doświadczone biuro rachunkowe to kadra specjalistów, dzięki którym możliwe jest regularne prowadzenie Waszych ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów etc. Świadczone jest u nas także doradztwo podatkowe. Siedziba naszej firmy położona jest na terenie Warszawy.

Zatrudnienie i outsourcing - Connectis

Tester oprogramowania Warszawa
Poszukujesz pracy w branży IT? Zrzeszamy aż 44 tysiące specjalistów z tej dziedziny, którzy wykonują zlecenia dla współpracujących z nami firm. Tester oprogramowania? Twórca nowego języka? Fachowiec od Java Script? Connectis w Warszawie, to miejsce gdzie każda osoba chcąca się rozwijać, uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych projektów i zdobyć ciekawy wpis do CV, znajdzie coś dla siebie. Chętnie podejmujemy się współpracy z kolejnymi kontrahentami, szczegóły omawiamy podczas osobistego kontaktu.

INGE s.c. - systemy dla firm

FSSC 22000
Zależy Ci na podniesieniu rynkowej pozycji Twojej firmy, a także na podniesieniu jej efektywności? INGE s.c. zajmuje się działalnością usługową, w ramach której jest w stanie wdrożyć w Waszym biznesie FSSC 22000, czyli System Zarządzania Bezpieczeństwem Zdrowotnym Żywności, zapewniający o wysokich standardach produkcji.

LeanLogis NEW - zgrzewarki i inne urządzenia

Zgrzewarka do folii
Jesteśmy firmą, która jest w pełni świadoma znaczenia procesów dystrybucji. Wiemy, jak wiele zależy od sprawnego konfekcjonowania. Każda zgrzewarka do folii czy też maszyna pakująca to urządzenie w pełni sprawne - gwarantujące Państwu terminową realizację zlecenia. Firma LeanLogis NEW, jako specjaliści w sektorze co-packingu i konfekcjonowania, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Prawo od podstaw

Prawo upadłościowe
Codziennie praktykujemy prawo upadłościowe, nieustannie obserwując nowelizacje i zmiany zachodzące w treści ustaw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom rozwiązania nowoczesne, wyróżniające się świeżym spojrzeniem oraz podparte solidnymi podstawami prawnymi. Konsultacja z adwokatem z naszej Kancelarii pozwoli Państwu uzyskać odpowiedź na wiele pytań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pomożemy nie tylko sprostać wyzwaniom finansowym i zobowiązaniom, ale również zabezpieczyć majątek.