O projektowaniu wnętrz, architekturze i nie tylko

  • "Estetycznie i z pomysłem"
  • "Zjawiskowy widok"
Kategorie -> Planowanie i rozwój inwestycji

Planowanie i rozwój inwestycji

Szymański Wyjatek - usługi prawne w dziale włoskim

Prawo włoskie
W naszej kancelarii świadczymy usługi z zakresu nie tylko ustawodawstwa polskiego. Szymański Wyjatek posiada dział, w którym Michał Wyjatek zajmuje się sprawami, obejmującymi prawo włoskie. Pomaga on osobom fizycznym w między innymi sprawach cywilnych oraz rodzinnych, również w tych dotyczących alimentów oraz rozwodów. Ponadto, współpracował on wcześniej z klientami z branży elektronicznej, medycznej oraz spożywczej. Kancelaria posiada swoją siedzibę w Łodzi, ale jej biura znajdują się również w Gnieźnie oraz w Zielonej Górze.

Sprawy rozwodowe

Rozwody Kraków
Dla naszych Klientów prowadzimy w ich imieniu sprawy rozwodowe. Przygotowaliśmy dla Państwa porady w obszarze regulacji prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, a także pracy czy administracyjnego. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Tworzymy dla Państwa odpowiednie dokumentacje, w tym wnioski sądowe, pisma procesowe.

Porady prawne we Wrocławiu

Radca prawny Wrocław
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych usług. Z najdziesz w nich między innymi obsługę prawną firm i osób fizycznych, windykacje należności oraz obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych. Zapewniamy poradę najlepszych specjalistów takich jak np. radca prawny. Wrocław – Kancelaria Prawna Beata Kotula