O projektowaniu wnętrz, architekturze i nie tylko

  • "Estetycznie i z pomysłem"
  • "Zjawiskowy widok"
Kategorie -> Produkcja, przemysł, sprzęt multimedialny

Produkcja, przemysł, sprzęt multimedialny

Sporol

Frezowanie CNC
Gwarantujemy wysokiej jakości usługi takie jak frezowanie cnc. Nasza oferta skupia usługi obróbki stali oraz wykończenia elementów. Frezowanie cnc to jedna z licznych usług dostępnych w naszej bogatej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na frezowanie cnc w naszym zakładzie. Zapraszamy serdecznie.

Urządzenia do sprawdzania napięcia

Miernik napięcia
W naszym asortymencie znajdziesz liczne urządzenia pomiarowe, które mogą być przydatne w wielu, codziennych sytuacjach. W ofercie prezentujemy między innymi rejestrator i regulator temperatury, przetwornik oraz miernik napięcia, a także wiele innych akcesoriów. Są one proste w obsłudze i dodatkowo sprawne nawet podczas długotrwałego funkcjonowania. Jesteśmy pewni, że przygotowana przez nas oferta spełni Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Zachęcamy do współpracy na najwyższym poziomie - choćby dziś.

Systemy do zarządzania dokumentami

Elektroniczny obieg dokumentów
Doskonałym sposobem na to, aby mieć łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych danych oraz zapewnić im bezpieczeństwo jest elektroniczny obieg dokumentów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skorzystać z oferty sprawdzonej i doświadczonej firmy i otrzymać wysokiej klasy rozwiązania, ta propozycja z pewnością zyska Twoje zainteresowanie. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy i wybierze nasze oprogramowanie, będzie całkowicie zadowolony z rezultatów elektronicznej archiwizacji dokumentów.

Modelowanie trójwymiarowe - UniForge

Modelowanie 3D
Zajmujemy się wykonywaniem precyzyjnych i trwałych wydruków przestrzennych przedmiotów o dowolnych kształtach i rozmiarach. Proponujemy także modelowanie 3D i skanowanie obiektów i postaci, w sytuacji, kiedy Klient nie dysponuje komputerowym projektem wyrobu, który chciałby otrzymać. Korzystając z dostarczonego rysunku, szkicu lub opisu, graficy UniForge są w stanie przygotować projekt do druku. Zapewniamy profesjonalny poziom realizacji usług oraz konkurencyjne ceny, które zależne są od stopnia skomplikowania pomysłu.

Sklep z artykułami elektrycznymi, m. in. marki Berker

Berker kwadrat
Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości artykułów elektrycznych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego firmy Elektra. Na stronie kontaktuj.pl znajdziecie szeroki wybór nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie, modułowych rozwiązań, takich jak przyciski, czujniki, gniazda, sterowniki itp. Berker kwadrat, dostępne w różnych modelach o rozmaitych zastosowaniach i parametrach technicznych. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze produktów optymalnie dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta.

Skanery laserowe
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości skanera laserowego w korzystnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas modele, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom, zróżnicowane przede wszystkim pod kątem szerokości wiązki. Zapewniamy sprzęt niezawodny i bardzo precyzyjny.

Silniki na miarę Twoich potrzeb

Silniki spalinowe
Firma Techat Magdalena Częstochowska oferuje między innymi wysokiej jakości silniki spalinowe, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. W naszym asortymencie znajdziesz bardzo szeroki wybór modeli znanych i cenionych marek, a wśród nich między innymi wersje z pionowym wałem, benzynowe oraz Diesel.

Skuteczne czyszczenie zabrudzeń na powierzchniach gresowych

Środek do czyszczenia gresu
Oferta firmy Renove skierowana jest głównie do osób, które specjalizują się w wykonywaniu profesjonalnych prac konserwacyjnych, wykończeniowych i budowlanych. Wśród polecanych i cieszących się niesłabnącą popularnością pozycji, znajduje się skuteczny i wydajny środek do czyszczenia gresu. Nie tylko pozwala na usunięcie nieestetycznych zabrudzeń, ale też impregnuje, nie pozwalając na wnikanie ich wgłąb struktury. Sprzedajemy preparaty dedykowane powierzchniom z marmuru, granitu, klinkieru, z tworzyw sztucznych, akrylu oraz wielu innych.

Rozwiązania informatyczne

Patchcord
W asortymencie firmy znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, jakie stosowane są przez profesjonalistów, a z jakich korzystać mogą także amatorzy nowoczesnych technologii. Znajdziecie Państwo między innymi oferowane przez nas w najlepszych cenach liczne kable, jak na przykład patchcord, które pod względem odpowiednich parametrów technicznych zastosować można do wykonywania odpowiednich funkcji w Państwa domach, jak na przykład stworzenie sieci intranetowej, także w licznych przedsiębiorstwach. Zapraszamy.

Odzyskiwanie danych, naprawa sprzętu IT

Pogotowie komputerowe Gdańsk
Przyjmujemy mobilny sprzęt elektroniczny do naprawy i wymiany części uszkodzonych. Serwis notebooków i laptopów, to nie jedyna usługa Volano w Gdańsku. Pozbywamy się szkodliwego oprogramowania i wirusów, na ich miejsce instalujemy bezpieczne programy i skuteczne antywirusy, odzyskujemy także utracone dane.

Nowoczesne rozwiązania dla właścicieli stacji - Petroster

Detekcja wycieku
Jeśli zajmujesz się branżą paliwową i cenisz sobie nowatorskie podejście do pracy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przedsiębiorstwo Petroster oferuje zaopatrzenie się w znakomite technologiczne dystrybutory, aparaturę zabezpieczającą, automatyczne systemy tankowania, monitoring zbiorników, a także dodatkowy osprzęt. Proponujemy również wykonywanie usług związanych z bioremediacją oraz serwisowaniem urządzeń. Na rynku działamy od ponad 30 lat, zaopatrując firmy w najlepsze, niezawodne maszyny.

Ogrzewanie do domu

Ogrzewanie podłogowe
Jeżeli chcesz zagwarantować swojej rodzinie komfortowe i spokojne życie w mieszkaniu, zainwestuj w ogrzewanie podłogowe, które z pewnością umili Wam zimowe dni i wieczory. Stawiamy na energooszczędne rozwiązania, dlatego proponujemy systemy cieplne najnowszej generacji. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się sam!

mProfi - użyj smartphona do reklamy swojej marki

Aplikacje mobilne dla biznesu
Rynek telekomunikacyjny to niewyczerpane źródło możliwości, również pod względem marketingowym. Tym bardziej, że praktycznie każdy z nas nosi ze sobą smartfony, pozwalające na publikacje praktycznie dowolnej treści. Dlatego platforma mProfi oferuje aplikacje mobilne dla biznesu. Umożliwiają one nie tylko skuteczną komunikację z klientem, ale również udostępnianie mu aktualnych informacji o firmie oraz prowadzenie biura obsługi konsumenta. Na stronie internetowej znajdziesz dokładne informacje na temat naszej działalności. Sprawdź ją już teraz!

Produkcja i obróbka elementów metalowych - Kapeo Laser

Spawanie aluminium Gdańsk
Do naszych głównych zadań należy przede wszystkim laserowe cięcie metalu, wykonywane przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. Ekspertom z firmy Kapeo Laser można zlecić gięcie, spawanie, malowanie oraz inne działania, takie jak obróbka blach. Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz obróbce jesteśmy w stanie realizować zróżnicowane zamówienia - od pojedynczych prototypów do dużych serii produkcyjnych. Zajmujemy się także projektowaniem gotowych wyrobów na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

http://www.ex-con.pl/

Koryta kablowe
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości kanały kablowe, dławnice, obudowy elektroniczne, przemysłowe, czy wyłączniki końcowe. Nasza propozycja obejmuje wyłącznie najwyższej jakości elementy, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że będą Państwu służyć długi czas. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nowoczesne systemy ERP

Symfonia forte
Jeżeli chcesz, by w Twojej firmie znalazły się praktyczne rozwiązania - system ERP bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. Tworząc te programy staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby klientów z różnych branż, dlatego nasza propozycja jest tak elastyczna i atrakcyjna. Łatwość obsługi i funkcjonalność każdego naszego systemu CDN Optima powoduje, że bez wątpienia sprawdzi się także w Twoim przedsiębiorstwie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - o jej szczegółach możesz dowiedzieć się wchodząc na naszą stronę internetową.

Chili Web Applications - zarządzanie IT

Administracja serwerem
W naszej firmie znajdziesz doskonałych ekspertów z branży informatycznej, którzy dołożą wszelkich starań, aby administracja serwerem Waszego przedsiębiorstwa odbywała się sprawnie, płynnie i zupełnie bezproblemowo. Firma Chili Web Applications podejmuje się tego zadania, oferując wsparcie konfiguracyjne i serwisowe przez 24 godziny na dobę, a wszystko za naprawdę niską cenę. Żadnych sztuczek i ukrytych kosztów! Sprawdź na naszej stronie internetowej wszystkie korzyści, jakie przygotowali dla Ciebie nasi specjaliści.

Oferta systemu optymalizującego czas pracy - Queris

System utrzymania ruchu
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla firm produkcyjnych. Wyjątkowy system utrzymania ruchu firmy Queris to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające efektywne zarządzenie personelem. Dzięki programowi CMMS możliwe jest natychmiastowe wykrywania awarii i optymalizacja zużycia maszyn. Dzięki raportom i analizom tworzonym przez to wielofunkcyjne oprogramowanie, ułatwione zostaje podejmowanie trafnych decyzji oraz właściwy podział obowiązków pracowników. Wszystkie te zalety podnoszą znacznie wydajność i zwiększają zyski działalności.

Bionatur - opakowania towarów

Kapsułkowanie
Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma poleca swoje usługi w zakresie produkcji. Bionatur proponuje między innymi konfekcjonowanie towaru, kapsułkowanie, blistrowanie i przepakowywanie. Staramy się, aby zastosowane przez nas rozwiązania były dopasowane do charakteru zawartości. Dlatego stworzone są w taki sposób, aby jej zawartość nie uległa zniszczeniu w trakcie transportu, ani by materiał, z którego opakowania zostały wykonane nie był szkodliwy. Sprawdź na naszej stronie internetowej dla kogo skierowane są nasze produkty.

MATERNA - profesjonalne systemy komunikacji

Sms dla firm
Natychmiastowe i bezpośrednie dotarcie do odbiorców, niskie koszty funkcjonowania czy możliwość skierowania swojego przekazu do szerokiego grona odbiorców - to tylko niektóre zalety naszego systemu SMS dla firm. MATERNA stworzy dedykowaną do Państwa potrzeb platformę, która pozwoli na skuteczniejsze działanie na rynku.