O projektowaniu wnętrz, architekturze i nie tylko

  • "Estetycznie i z pomysłem"
  • "Zjawiskowy widok"
Kategorie -> Sporty wodne, Sporty drużynowe

Sporty wodne, Sporty drużynowe

Ubrania i akcesoria dla sportowców od Saller S.C.

Torby piłkarskie
Wiemy jak ważny jest odpowiedni strój dla sportowca. Wygoda przede wszystkim, dlatego w ofercie sklepu Saller S.C. znajdziesz szeroki wybór ubrań z odpowiednich, oddychających i odprowadzających pot materiałów. Polecamy także piłkarskie torby na ramię, które są podzielone na funkcjonalne kieszonki, dzięki czemu w osobnej komorze możesz umieścić buty. Wyposażone w zamek błyskawiczny dają pewność, że nie zgubisz zawartości.

Spadochronowe atrakcje

Skoki spadochronowe Kraków
Gdy jesteś na poziomie 4000 metrów nad lotniskiem i następuje zrzut, nie myślisz już o niczym negatywnym, tylko odczuwasz bezmiar przestworzy, wysoką adrenalinę i radość z pokonywania własnych ograniczeń i lęków. Jako pasjonaci tej rozwijającej się nieustannie dyscypliny sportowej polecamy skoki ze spadochronem w tandemie. Oznacza to, że doświadczony instruktor będzie czuwał nad przebiegiem całego lotu i to on odepnie sprzęt. Tym samym zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, możesz więc spokojnie wziąć udział w przedsięwzięciu.

Najlepsze akcesoria do ćwiczeń

Akcesoria fitness
Wdrożyliście się Państwo w regularne treningi, ale postanowiliście, że zaopatrzycie się dodatkowo w niezbędny do ćwiczeń sprzęt na własną rękę? Akcesoria fitness, jakie znajdziecie w asortymencie Kettler Polska Sp. z o.o. to urządzenia, dzięki którym zadbacie o wszystkie partie mięśni o jakie tylko chcecie. Znajdziecie u nas uchwyty do pompek, pas obciążeniowy, drążki do podciągania czy hantle i skakanki. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Poznań czy Kraków.