O projektowaniu wnętrz, architekturze i nie tylko

  • "Estetycznie i z pomysłem"
  • "Zjawiskowy widok"
Kategorie -> Szkoły prywatne, usługi dla dzieci

Szkoły prywatne, usługi dla dzieci

La millou

Janod
W bogatej ofercie naszego sklepu znaleźć można różnorodne artykuły dla dzieci. Polecamy m.in. produkty znanej i cenionej powszechnie marki La Millou. Można u nas nabyć puszyste i miękkie poduszki w wielu ciekawych kształtach. Maluszek z pewnością będzie lubił na nich spać, jak i się nimi bawić. Dodatkowo można u nas nabyć wytrzymałe i ciepłe kocyki, które mogą pełnić funkcje mat. Zachęcamy do przyjrzenia się wszystkim naszym propozycją, gdyż dzięki zakupom u nas można otoczyć pociechę pięknymi i bezpiecznymi akcesoriami do zabawy.

Pruszków - żłobek Koziołki

Przedszkole brwinów
W naszej placówce dbamy o to, aby zajęcia dydaktyczne i wychowawcze były dostosowane do potrzeb maluszków. Dlatego prywatny Żłobek Koziołki w Pruszkowie dokłada starań, aby doskonalić umiejętności związane z codziennymi zajęciami, samodzielne wykonywanie czynności oraz rozwijanie sprawności ruchowej. Sprawdź jakie zajęcia proponujemy dla Twojej pociechy!

Praca dla odpowiedzialnej niani - Centrum Usług Psychologicznych

Niania
Jeśli jesteś osobą kreatywną, cierpliwą i odpowiedzialną, masz mnóstwo energii i pomysłów na spędzanie wolnego czasu a ponad wszystko kochasz przebywać z dziećmi, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki stronie internetowej warszawskiego Centrum Usług Psychologicznych znajdziesz pracę jako niania. Wystarczy że założysz konto i dodasz ogłoszenie, a rodzice będą mogli znaleźć je za pomogą rozbudowanej wyszukiwarki. Jeśli będziesz spełniała ich kryteria i wymagania, z pewnością odezwą się do Ciebie.